Odbojkaši Vojvodine ulaze u plej-of sa prve pozicije

Odbojkaši Vojvodine NS seme ulaze u plej – of sa prve pozicije. Ovo je značajno jer će im omogućiti prednost domaćeg terena u pokušaju odbrane titule.

Vojvodina je u 16. kolu superlige u odbojci pobedila novi pazar sa 3:0. Trijumf nad Novim Pazarom ima svoju težinu i zbog samopouzdanja, što može doprineti boljoj igri u samoj završnici sezone.

Aktuelni šampion zaigrao je mnogo bolje nego u prethodnim mečevima, agresivniji servis i napad brzo su doneli opipljivu prednost i sigurno priveli set kraju. U drugom setu Vojvodina je nstavila i posle malog pada koncentracije na kraju seta ipak uspela da povede sa 2:0. U trećem setu nije bilo problema za crveno bele koji su utakmicu sigurno priveli kraju.