PRIŠTINA –
Bilbord sa natpisom na albanskom „Sloboda ima ime OVK“ na ulazu u Gračanicu je zapaljen.
Policija je izvršila uviđaj, a istraga je u toku.

RTV
Deo natpisa je izgoreo, a poruka i amblem OVK su i dalje vidljivi.
Nedaleko od mesta gde se dogodio incident naišli smo na predstavnike policije i manju grupu ljudi.
U Gračanici je situacija trenutno mirna ali veoma napeta. Poslednji događaji dodatno unose tenzije među meštane koji ne žele pred kamere jer se boje za svoju bezbednost.
Nadležni iz Opštine Gračanica ponovo pozivaju stanovništvo da ostane uzdržano.
IZVOR:TANJUG

Be the first to comment