LONDON –
Najbolji teniser Srbije i sveta Novak Đoković igra sa Dominikom Timom u prvom polufinalnom meču na Završnom turniru u Londonu. prvi set dobio je Austrijanac rezultatom 7:5, da bi Srbin uspeo da osvoji drugi set posle maratona u taj-brejku (10:8).
Novak Đoković je u odlučujućem meču grupe Tokio 1970. bio bolji od Zverevasa 6:3, 7:6 (7:4) i kao drugi u grupi „Tokio 1970″ plasirao se među četvoricu najboljih u Londonu.

EPA-EFE/ANDY RAIN
Na drugoj strani Dominik Tim je bio prvoplasiran u grupi „London 2020“ iako je u poslednjem meču u grupiporažen od Andreja Rubljovasa 6:2, 7:5.
Novak Đoković i Dominik Tim, koji je trenutno treći igrač sveta, do sada su igrali 12 mečeva, a naš teniser vodi sa 8:4 u pobedama.
IZVOR:RTV

Be the first to comment