Rukometaši Vojvodine osigurali plej-of pet kola pre kraja

Rukometaši Vojvodine ostvarili su novu pobedu u A grupi Arkus lige. Oni su u Pančevu savladali Dinamo sa 30:26.

 

Rukometaši Vojvodine osigurali plej-of pet kola pre kraja

Foto: 021.rs (arhiva)
Vojvodina je ovim trijumfom, pet kola pre kraja prvog dela, osigurala plasman u plej-of, a u klubu se nadaju da će to biti sa prve pozicije.
Osim početnog vođstva Dinama, preostali deo igre protekao je u rezultatskoj inicijativi Novosađana koji su održali distancu do konačnih plus 4 gola razlike.
Nemanja Pribak upisao je čak 12 asistencija, uz 5 pogodaka, što znači da je učestvovao u svakom drugom Vošinom golu. Jovica Nikolić bio je najefikasniji sa 10 golova.
Golman Svetislav Verkić odbranio je i dva penala.
Autor: 021.rs

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*