NOVI SAD –
Jutros oko 8 časova u Gerontološkom centru na Novom naselju u Novom Sadu pronađen je mrtav muškarac (78),nezvanično saznaje Radio- televizija Vojvodine.

MUP Srbije
Beživotno telo muškaraca(1942), pronađeno je u njegovoj sobi sa ubodnom ranom na vratu.U toku je uviđaj, na licu mesta su pripadnici MUP-a i javni tužilac.
Kako prenosi NS Uživo prema prvim indicijama radi se o samoubistvu.
IZVOR:RTV

Be the first to comment