Pronađeno telo u Gerontološkom centru u Novom Sadu, sumnja se da je reč o samoubistvu

NOVI SAD –

Jutros oko 8 časova u Gerontološkom centru na Novom naselju u Novom Sadu pronađen je mrtav muškarac (78),nezvanično saznaje Radio- televizija Vojvodine.

 

policija, mup, 1

MUP Srbije

Beživotno telo muškaraca(1942), pronađeno je u njegovoj sobi sa ubodnom ranom na vratu.U toku je uviđaj, na licu mesta su pripadnici MUP-a i javni tužilac.

Kako prenosi NS Uživo prema prvim indicijama radi se o samoubistvu.

 

IZVOR:RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*