Zaplenjeno 215 kilograma marihuane, uhapšena dvojica

BEOGRAD: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu, intenzivnim operativnim radom, zaplenili su oko 215 kilograma marihuane i uhapsili I. N. (36) i M. Z. (36) iz okoline Tutina, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlanje u promet opojnih droga.
hapsenje
Foto: freeimages

Kako je danas saopštio MUP, policija je u blizini Brusa zaustavila teretno vozilo „folksvagen kedi“ novopazarskih registarskih oznaka kojim je upravljao I. N. i pronašla 17 kartonskih kutija u kojima se nalazila marihuana.

Policija je uhapsila i M. Z. koji je automobilom „bmv“ tutinske registracije išao ispred I. N. kako bi ga upozorio na policijske patrole i koji je, kako se sumnja, organizovao krijumčarenje marihuane.

Sumnja se da je ova droga bila namenjena daljoj prodaji.

I. N. se sumnjiči i da je upravljao vozilom sa falsifikovanom dokumentacijom, koje je, uz potvrdu, oduzeto.

Po nalogu višeg javnog tužioca u Kruševcu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni u tužilaštvo.

 

 

 

 

IZVOR:DNEVNIK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*