Novosadska policija uhapsila je Novosađane Z. K. (40) i D. K. (43) zbog sumnje na tešku krađu.
Sumnja se da je dvojac juče preskočio ogradu „Novosadske toplane“ i ukrao veću količinu metalnih ploča.
Policija je ubrzo pronašla osumnjičene, kao i ukradeni metal, koji je vraćen preduzeću.
Njima je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu, poručuju u MUP-u.

Be the first to comment