Predsednik Dodik čestitao katoličkim vernicima Uskrs

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik  uputio je čestitku, povodom Uskrsa, nadbiskupu vrhbosanskom kardinalu Tomi Vukšiću, sveštenstvu, redovništvu i svim katolicima i ostalim hrišćanima koji ovaj praznik proslavljaju po gregorijanskom kalendaru u Republici Srpskoj i BiH.

 

„Neka vera u Hristovo uskrsnuće donese nadu u bolju budućnost, probudi sve hrišćanske vrline koje garantuju prosperitet i napredak društva, uključujući međusobno razumevanje, poštovanje i solidarnost među ljudima i narodima.

 

Želim vam srećan Uskrs i da ovaj najveći hrišćanski praznik proslavite u miru, zdravlju i blagostanju, ispunjeni plemenitim mislima i srca punog radosti“, navodi se u čestitiki predsednika Republike Srpske.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*