Na gradilištu na Podbari, je poginuo radnik star 69 godina, saznaje 021.rs.
Ovaj Novosađanin je, prema nezvaničnim informacijama, pao s trećeg sprata gradilišta.
Nesreća se dogodila u ponedeljak oko 7.10h, u Ulici Jaše Ignjatovića 6b .
„Ekipa Hitne pomoći intervenisala je po prvom prioritetu, ali mogla je samo da konstatuje smrt“, rekao je za 021.rs portparol Hitne pomoći dr Zoran Krulj.
Policija je obavila uviđaj i, za sada, svi podaci govore da se radi o nesrećnom slučaju.
Zaposleni na gradilištu su bili u policiji i dali izjave, a istraga se nastavlja kako bi se utvrdilo šta se tačno dogodilo.
IZVOR:021.RS

Be the first to comment