Policija savladala muškarca koji je naoružan upao u bolnicu u Zagrebu

Policija je savladala muškarca koji je na zagrebačkom Rebru pretio pištoljem, javlja RTL. U prostorije bolnice na zagrebačkom Rebru, podsetimo, ušao je u utorak ujutro muškarac s pištoljem zbog čega je reagovala interventna policija.

Iz PU zagrebačke za N1 Zagreb su potvrdili da je policija stigla u bolnicu nakon dojave lekara. Pregovori s muškarcem koji je pretio trajali su neko vreme, a nešto pre 12 sati RTL je objavio da je policija odvela muškarca.

Drama se odvijala na psihijatrijskom odeljenju KBC-a Zagreb.

Prostor je bio ispražnjen, policija je pregovarala s napadačem i, srećom, niko nije povređen.

 

 

 

 

IZVOR:N1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*