U Novom Sadu zaplenjeno više od 100 kilograma doge

NOVI SAD –

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija u Novom Sadu uhapsila dva lica iz Novog Sada i jedno iz Bačke Palanke i tom prilikom zaplenila veću količinu droge, što je u poslednjim mesecima jedna od najvećih zaplena.

„Policija u Novom Sadu uhapsila je R. B. (1984) iz Novog Sada, Lj. D. (1976) iz Novog Sada i N. P. (1983) iz Bačke Palanke i zaplenila 100 kg i 520 gr marihuane i 4 kg i 150 gr kokaina.

Lica su zadržana i biće predata tužilaštvu. Ovo je jedna od najvećih zaplena droge u poslednjim mesecima“, izjavio je Dačić.

 

 

 

IZVOR:RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*