Dvojac iz Temerina u kolima imao pola kilograma marihuane upakovane u kutije i kese

Policija u Temerinu uhapsila je meštane D. M. (19) i A. P. (19) zbog trgovine drogom.
U automobilu koji su vozili policija je pronašla oko 450 grama marihuane, upakovane u kutije i kese različitih dimenzija.
Obojici je određeno zadržavanje do 48 sati.
Oni će biti privedeni, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
IZVOR:021.RS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*