BEOGRAD –
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva, MUP je pokrenuo akciju hapšenja lica koja su na skupu 15. marta u Beogradu uništavali traktore parkirane ispred Pionirskog parka, potvrđeno je Tanjugu u tom tužilaštvu.
Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela nasilničko ponašanje na javnom skupu.
IZVOR:RTV

Be the first to comment