Akcija hapšenja lica koja su na skupu 15. marta u Beogradu uništavala traktore

BEOGRAD –

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva, MUP je pokrenuo akciju hapšenja lica koja su na skupu 15. marta u Beogradu uništavali traktore parkirane ispred Pionirskog parka, potvrđeno je Tanjugu u tom tužilaštvu.

Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela nasilničko ponašanje na javnom skupu.

 

 

IZVOR:RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*