Dodik: Teatar fest fenomenalna manifestacija; Reakcije ljudi veoma pozitivne

Izvor: IG @mdodik.official
Teatar fest „Petar Kočić“ u Banjaluci je jedna fenomenalna manifestacija, istakao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik.

– Odlučio sam kao predsednik Republike Srpske da ove godine budem njen pokrovitelj. Reakcije ljudi u Banjaluci su veoma pozitivne. Drago mi je što će to biti susret mnogih umetnika iz regiona, iz Republike Srpske, a i građana. Nedavni spektakl „Noć baleta“ održan u dvorani „Borik“ je bio fantastičan uvod u kulturno i umetničko ljeto u Banjaluci – istakao je predsednik Srpske u objavi na društvenoj mreži Instagram.

Kako navodi, nastoji se da se obezbede sve logističke i druge pretpostavke, te da se građani Banjaluke i svi oni koji dolaze u Banjaluku ovih dana osećaju najbolje.

– Banjaluka je glavni grad Republike Srpske i kao predsednik veoma sam zainteresovan da ona ima sadržajan umetnički, kulturni, socijalni i svaki drugi život. Jednako tako zainteresovan sam da Banjaluka pošalje najbolju poruku regionu da ima jednu od najmoćnijih kulturnih manifestacija ovog leta, a to je Teatar fest – kaže Dodik.

 

 

 

IZVOR:RTRS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*