
Beograd, 4. jul 2025.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Vlade Republike Srbije saopštilo je da su pripadici Sektora za vanredne situacije, efikasnom i brzom intervencijom, ugasili požar koji je danas oko 13.30 časova izbio na auto-putu „Miloš Veliki“ kod naplatne rampe Obrenovac.
U saopštenju se navodi da se automobil, koji je izgoreo u požaru, zapalio u toku vožnje, kao i da naplatna rampa nije oštećena i da nije bilo povređenih osoba.
U intervenciji gašenja požara učestvovalo je pet vatrogasaca-spasilaca sa dva vozila, dodaje se u saopštenju.
IZVOR:VLADA SRBIJE

Be the first to comment