Ugašen požar na auto-putu kod naplatne rampe Obrenovac

Ministarstvo unutrašnjih poslova Vlade Republike Srbije saopštilo je da su pripadici Sektora za vanredne situacije, efikasnom i brzom intervencijom, ugasili požar koji je danas oko 13.30 časova izbio na auto-putu „Miloš Veliki“ kod naplatne rampe Obrenovac.

U saopštenju se navodi da se automobil, koji je izgoreo u požaru, zapalio u toku vožnje, kao i da naplatna rampa nije oštećena i da nije bilo povređenih osoba.

U intervenciji gašenja požara učestvovalo je pet vatrogasaca-spasilaca sa dva vozila, dodaje se u saopštenju.

 

 

 

 

IZVOR:VLADA SRBIJE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*