Švajcarski gradić uklonio novogodišnju jelku nakon kritika da je „previše ružna“
Božićna jelka u jednom švajcarskom gradu je uklonjena jer je bila „previše ružna“. Drvo je podignuto ispred železničke stanice u Šo de Fonu, ali nakon reakcije ljudi je uklonjena i reciklirana, pišu lokalni mediji. Kritičari […]
