Sombor: Koronom zaraženo 67 zaposlenih u bolnici

Somborska opšta bolnica „Dr Radivoj Simonović“ saopštila je da su 18 lekara i 39 medicinskih sestara, kao i dva administrativna radnika i osam zaposlenih tehničke službe PCR pozitivni, što je do sada 67 zaposlenih inficirano korona virusom.

 

Sombor: Koronom zaraženo 67 zaposlenih u bolnici

Foto: 021.rs
Odeljenje za kovid leči petnaest zaraženih pacijenata, a dva pacijenta su u teškom stanju na mehaničkoj ventilaciji. Prema poslednjem bolničkom izveštaju, 54 pacijenta su testirana na kovid-19, a od testiranih je kod 23 pacijenta ustanovljeno prisustvo virusa.
Od PCR pozitivnih jedan pacijent je primljen u Odeljenje za kovid, a 22 pacijenta su poslata u kućnu samoizolaciju.
Autor: RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*