BEOGRAD –
Odbojkaška takmičenja u Srbiji prekidaju se do 11. decembra zbog nepovoljne epidemiološke situacije, odlučeno je na sednici predsedništva Odbojkaškog saveza Srbije i predsedništva liga.

Ilustracija: EPA (FRANCK ROBICHON)
„Utakmice Banka Poštanska štedionica Superlige, Prve lige, Prve B lige i Drugih liga odlažu se do 11. decembra. Odluka stupa na snagu danom donošenja i odnosi se na sve utakmice u organizaciji Odbojkaškog saveza Srbije“, navodi se u saopštenju.
Predsedništvo OS S-a će, kako se dodaje, svakodnevno pratiti epidemiološku situaciju i blagovremeno će doneti odluku o daljem sistemu takmičenja.
IZVOR:RTV

Be the first to comment