TIRANA –
Jedan šezdesetogodišnji pacijent oboleo od korona virusa skočio je s prozora bolnice u Tirani, a to je već peti pacijent koji je na takav način sebi oduzeo život.
To se dogodilo malo posle ponoći, a stradali pacijent nalazio se u bolnici 10 dana gde se lečio od virusa, prenosi albanska agencija NOA.

Pixabay, ilustracija
Kako se navodi, policija je na terenu i u vezi ovog slučaja pokrenuta je istraga.
IZVOR:TANJUG

Be the first to comment