Albanija: Pet pacijenta zaraženo koronom skočilo sa zgrade bolnice i ubilo se

TIRANA –

Jedan šezdesetogodišnji pacijent oboleo od korona virusa skočio je s prozora bolnice u Tirani, a to je već peti pacijent koji je na takav način sebi oduzeo život.

To se dogodilo malo posle ponoći, a stradali pacijent nalazio se u bolnici 10 dana gde se lečio od virusa, prenosi albanska agencija NOA.

stan, zgrada, prozor, ilustracija

Pixabay, ilustracija

Kako se navodi, policija je na terenu i u vezi ovog slučaja pokrenuta je istraga.

 

IZVOR:TANJUG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*