Bokserski klub Vojvodina ostvario je istoriski uspeh na Evropskom prvenstvu za juniorke u Bugarskoj.

Bokserski klub Vojvodina imao je u okviru Srpske repezentacije čak tri takmičarke i osvojio je dve bronzane medalje.
BK Vojvodinu na ovom evropskom šampionatu predstavljali su Anđela Ilić, Dragana Jovanović, Željana Amidžić a medalje za Srpsku repezentaciju osvojile su Dragana Jovanovič i Željana Amiđić osvojoši srebrne medalje i time ostvarile istoriski uspeh kako za srpsku reprezentaciju tako i za Grad Novi Sad i za BK Vojvodinu.
Zahvaljujemo se Upravi za sport Grada Novog Sad i sportskom Savezu Novog Sada na bezrezervnoj podršci i punoj saradnji i razumevanju.

Be the first to comment