Izbor 42. Vlade Crne Gore proslavljen je na ulicama crnogorskih opština.
Okupljeni građani u više opština su vatrometima proslavili izbor nove Vlade Crne Gore.
Vijesti navode da su na slavljima prekršene mere Nacionalno koordinacionog tijela (NKT), kojima se predviđa zabrana javnih okupljanja.
Slavilo se u Kolašinu, Nikšiću, Pljevljima, Beranama.
IZVOR:RTS

Be the first to comment