Slavlje na ulicama u Crnoj Gori zbog izbora nove vlade

Izbor  42. Vlade Crne Gore proslavljen je na ulicama crnogorskih opština.

Okupljeni građani u više opština su vatrometima proslavili izbor nove Vlade Crne Gore.

Vijesti navode da su na slavljima prekršene mere Nacionalno koordinacionog tijela (NKT), kojima se predviđa zabrana javnih okupljanja.

Slavilo se u Kolašinu, Nikšiću, Pljevljima, Beranama.

 

IZVOR:RTS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*