Basta razgovarao sa Vitalijem Kličkom, pružio mu „svoju punu podršku“

Ministar privrede Rade Basta objavio je na svom Tviter profilu da je razgovarao sa gradonačelnikom Kijeva Vitalijem Kličkom.

Kako je napisao ministar, Kličku je pružio „svoju punu podršku“.

„Gospodin Kličlo mi se zahvalio i rekao da ćemo biti u kontaktu za bilo koju vrstu pomoći i podrške“, napisao je Basta.

 

 

 

Basta je podelio i snimak razgovora sa gradonačelnikom Kijeva. „Gospodine Basta, hvala Vam puno na podršci, i hvala Vam na predlozima. Ako nešto bude potrebno, definitivno ću Vas obavestiti. Ali sada je sve pod kontrolom. Sve je dobro. Hvala“, poručio mu je Kličko u razgovoru.

Podsećamo, ministar Basta došao je u žižu javnosti, kada je javno poručio da Srbija treba da uvede sankcije Rusiji.

 

 

 

IZVOR:N1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*