NOVI SAD –
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su sedamnaestogodišnjaka iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo razbojništvo.
Sumnja se da je, 6. aprila, zajedno sa Š. B. (2005) i jednim petnaestogodišnjakom, pozvao taksi vozilo, te da su, po dolasku na adresu, njih trojica fizički napala taksistu i oduzela mu novac i mobilni telefon.
Maloletnik je priveden na saslušanje nadležnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu, a policija intenzivno traga za preostalom dvojicom osumnjičenih za ovo krivično delo.
IZVOR:RTV

Be the first to comment