Uhapšen maloletnik zbog napada na taksistu u Novom Sadu, za dvojicom se traga

NOVI SAD –

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su sedamnaestogodišnjaka iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo razbojništvo.

Sumnja se da je, 6. aprila, zajedno sa Š. B. (2005) i jednim petnaestogodišnjakom, pozvao taksi vozilo, te da su, po dolasku na adresu, njih trojica fizički napala taksistu i oduzela mu novac i mobilni telefon.

Maloletnik je priveden na saslušanje nadležnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu, a policija intenzivno traga za preostalom dvojicom osumnjičenih za ovo krivično delo.

 

 

IZVOR:RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*