Po prijavi savesnih gradjana da curi ulje iz transformatora na stubnoj trafostanici „Brestovi“ u naselju Bocke, specijalisticka ekipa angažovana od strane Elektrodistribucije Novi Sad je izašla na lice mesta i pregledom ustanovila kako su navodi o neispravnosti opreme ispravni.


Imajući u vidu da bi saniranje curenja ulja, kao i otklanjanje ostalih uočenih nedostatka bilo nepraktično na terenu, odlučeno je da se izvrši zamena transformatora i postojeći remontuje u radioničkim uslovima.
Zamena je izvršena u popodnevnim satima, 23.07, angažovanjem dovoljnog broja iskusnih elektromontera i potrebne mehanizacije. U narednim danima, izvršiće se obilazak i pregled novopostavljenog transformatora i uz potrebna merenja potvrditi njegov pouzdan i bezbedan rad, a sve u cilju obezbedjenja sigurnog napajanja električnom energijom kupaca lepog Sremskog naselja.

Be the first to comment