Pronađeno telo mladića na Novom Beogradu, slučaj prijavio 15-godišnjak

Beogradska policija pronašla je telo 20-godišnjeg mladića u stanu na Novom Beogradu, a slučaj je prijavio 15-godišnjak koji mu je prethodne noći pravio društvo.

Prema pisanju beogradskih medija, telo je pronađeno u stanu u Bulevaru Zorana Đinđića, a 15-godišnji dečak je rekao policiji da su njih dvojica prethodne noći pili alkohol i konzumirali drogu i da mu je pozlilo u toku jutra.

Kako je Tanjugu rečeno u MUP-u Srbije, istraga u vezi ovog slučaja je u toku.

IZVOR:POLITIKA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*