Beogradska policija pronašla je telo 20-godišnjeg mladića u stanu na Novom Beogradu, a slučaj je prijavio 15-godišnjak koji mu je prethodne noći pravio društvo.
Prema pisanju beogradskih medija, telo je pronađeno u stanu u Bulevaru Zorana Đinđića, a 15-godišnji dečak je rekao policiji da su njih dvojica prethodne noći pili alkohol i konzumirali drogu i da mu je pozlilo u toku jutra.
Kako je Tanjugu rečeno u MUP-u Srbije, istraga u vezi ovog slučaja je u toku.
IZVOR:POLITIKA

Be the first to comment