BANJALUKA –
Tri osobe, A.Č, A.R. i S.D., uhapšeni u današnjoj zajedničkoj akciji pripadnika policije i Žandarmerije Republike Srpske, zbog sumnje da su izvršili krivična dela ugrožavanja bezbednosti.
U policijskoj akciji „Hanter“ su učestvovali policijski službenici Uprave kriminalističke policije MUP-a Srpske u saradnji sa pripadnicima Žandarmerije MUP-a Republike Srpske.
Iz MUP-a je saopšteno da su u toku pretresi na više lokacija na području Banjaluke, kao i da se sve aktivnosti sprovode pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i po naredbama Osnovnog suda Banjaluka.
IZVOR:RTV

Be the first to comment