Besplatan parking u Novom Sadu od subote do ponedeljka

NOVI SAD –

Za vreme obeležavanja Dana državnosti Republike Srbije, parkiranje u Novom Sadu se neće naplaćivati od subote do ponedeljka (15 – 17. februara), saopštavaju iz JKP „Parking servis“.

Tokom praznika dežuraće ekipa „pauk” službe.

Sa redovnom naplatom parkiranja nastavlja se u utorak, 18. februara.

 

 

 

IZVOR:BALKANTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*