NOVI SAD –
Za vreme obeležavanja Dana državnosti Republike Srbije, parkiranje u Novom Sadu se neće naplaćivati od subote do ponedeljka (15 – 17. februara), saopštavaju iz JKP „Parking servis“.
Tokom praznika dežuraće ekipa „pauk” službe.
Sa redovnom naplatom parkiranja nastavlja se u utorak, 18. februara.
IZVOR:BALKANTV

Be the first to comment