Čestitka gradonačelnika Subotice Stevana Bakića povodom Ramazanskog bajrama

U ime Grada Subotice i lično ime svim sugrađanima islamske veroispovesti upućujem srdačne čestitke povodom Ramazanskog bajrama, sa željom da ovaj veliki praznik provedete u dobrom zdravlju, miru i ljubavi, okruženi svojim porodicama i bližnjima.

 

Neka predstojeći praznični dani donesu istinsku radost i toplinu u vaše domove i, u ovim izazovnim vremenima, sve nas podsete na važnost uvažavanja različitosti i jačanja zajedništva, kao i na značaj tolerancije, solidarnosti i međusobnog razumevanja, poštovanja i podrške.

 

„Bajram šerif mubarek olsun!“

 

Gradonačelnik Subotice
Stevan Bakić

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*