Doček novosadskih šetača i biciklista iz Niša uz orkestar SNP-a

Doček biciklista i studenata koji su šetali ka Nišu biće organizovan u ponedeljak, 3. marta, ispred Rektorata.

Na dočeku će nastupiti orkestar Srpskog narodnog pozorišta, čima će zajedno sa studentima prirediti simboličnu akciju.

„U ponedeljak ćemo dočekati naše pešake i bicikliste (kao i sve ostale) koji su trenutno na putu ka Nišu. Orkestar će izvesti revolucionarni program u trajanju od oko pola sata, a na kraju će nam simbolično predati dirigentsku palicu“, najavili su studenti u blokadi.

Doček je organizovan za 17 časova.

 

 

 

 

IZVOR:021.RS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*