Dodik: Potresen sam i užasnut tragedijom na Cetinju

BANJA LUKA –

Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je danas da je duboko potresen i užasnut vešću o strašnoj tragediji koja se dogodila na Cetinju, gde je ubijeno 11 osoba, među kojima su i deca.

„Iskreno i najdublje saučešće upućujem porodicama ubijenih i građanima Crne Gore, a povređenima želim brz i uspešan oporavak“, napisao je Dodik na svom Tviter nalogu.

U pucnjavi u Cetinju juče je ubijenp 11 osoba, među kojima i dvoje đece. Povređeno je šest ljudi, među kojima i policajac.

Među ubijenima je i napadač.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*