NOVI SAD –
Dvojica muškaraca (1985. i 2001.godište) povređena su danas u Novom Sadu prilikom pada limenog panela, odnosno ograde veličine bilborda, rekao je za RTV portparol novosadske Hitne pomoći Zoran Krulj.
Povređeni su zbrinuti i u svesnom stanju prevezeni u Urgentni centar.
Do nesreće je došlo oko 10.36 časova u Ćirpanovoj ulici, kod broja 19.
IZVOR:RTV

Be the first to comment