Dvojica muškaraca povređena u padu limenog panela-ograde u Novom Sadu

NOVI SAD –

Dvojica muškaraca (1985. i 2001.godište) povređena su danas u Novom Sadu prilikom pada limenog panela, odnosno ograde veličine bilborda, rekao je za RTV portparol novosadske Hitne pomoći Zoran Krulj.

Povređeni su zbrinuti i u svesnom stanju prevezeni u Urgentni centar.

Do nesreće je došlo oko 10.36 časova u Ćirpanovoj ulici, kod broja 19.

 

 

 

IZVOR:RTV

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*