Najgore je u Novom Sadu, gde je u petak bilo 363 novih slučajeva zaraze virusom korona.
Osim u Novom Sadu, situacija je u rangu vanredne u još 21 opštini: Zrenjaninu, Sremskoj Mitrovici, Pančevu, Kikindi, Subotici, Bačkoj Palanki, Vršcu, Beočinu, Opovu, Žablju, Alibunaru, Sremskim Karlovcima, Plandištu, Temerinu, Kovačici, Kuli, Inđiji, Rumi, Vrbasu, Bečeju i Novoj Crnji.
U ostalim gradovima i opštinama situacija se ocenjuje kao izrazito nepovoljna sa tendencijom pogoršanja u vanrednu, kažu u Institutu za javno zdravlje Vojvodine.
Be the first to comment