Gradonačelnik prisustvovao svečanoj Božićnoj liturgiji

NOVI SAD –

Gradonačelnik Novog Sada, Milan Đurić prisustvovao je svečanoj Božićnoj liturgiji u Sabornoj crkvi u Novom Sadu.

Na svom Instagram profilu uputio je Božićne čestitke „Svima koji Božić proslavljaju po julijanskom kalendaru čestitam najradosniji hrišćanski praznik, Božić, uz želje da ga provedete u krugu porodice uz dobro zdravlje, ljubav, mir i slogu.

Mir Božiji, Hristos se rodi! Srećan Božić!“

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*