Izneli telo muškarca i ostavili ga ispred zgrade

(Fotodokumentacija „Politike”)

U beogradskom naselju Kotež rano jutros ispred zgrade je nađeno beživotno telo muškarca tridesetih godina.

Telo je pronađeno ispred zgrade bez znakova povreda na telu i poslato je na Institut za sudsku medicinu na obdukciju.

Beogradski mediji prenose da su bezbednosne kamere snimile dve osobe kako iznose telo iz zgrade i ostavljaju ga ispred, prenosi Tanjug.

 

IZVOR:POLITIKA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*