U beogradskom naselju Kotež rano jutros ispred zgrade je nađeno beživotno telo muškarca tridesetih godina.
Telo je pronađeno ispred zgrade bez znakova povreda na telu i poslato je na Institut za sudsku medicinu na obdukciju.
Beogradski mediji prenose da su bezbednosne kamere snimile dve osobe kako iznose telo iz zgrade i ostavljaju ga ispred, prenosi Tanjug.
IZVOR:POLITIKA

Be the first to comment