Odložen put rukometašica Srbije u Dansku

BEOGRAD: Odlazak ženske rukometne reprezentacije Srbije na Evropsko prvenstvo u Dansku, planiran za danas, odložen je za četvrtak usled pozitivnih, ali i nepotpunih rezultata prethodnog testiranja na korona virus.

Kako je saopštio Rukometni savez Srbije, reprezentativke i stručni štab ostaće u centru FS S u Staroj Pazovi do polaska na put, a u naredna dva dana obaviće i dodatna testiranja kako bi nacionalni tim u što kvalitetnijem sastavu otputovao na kontinentalno takmičenje koje počinje u četvrtak.

Reprezentacija Srbije svoj prvi meč u grupi C igra protiv Holandije u petak u 20.30 sati.

 

IZVOR:TANJUG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*