U SDS se ponovo slavi, Banjaluka je u našim rukama kao što je rekao i PDP , kazao je predsjednik SDS Mirko Šarović.
REPUBLIKA SRPSKA15.11.2020 | 22:17
On kaže da je toliko blizu 2022. godina kada će ovaj režim pasti.
Šarović je rekao da je 21 opština u rukama opozicije, a biće ih još.
„Veoma je važna pobjeda u Banjaluci SDS i PDP kao i pobjeda u Bijeljini“, kazao je Šarović.
On je rekao da su izgubili Gacko, ali je mnogo onih koje su dobili.
Izvor : BN

Be the first to comment