Šarović: U SDS se ponovo slavi

U SDS se ponovo slavi, Banjaluka je u našim rukama kao što je rekao i PDP , kazao je predsjednik SDS Mirko Šarović.

REPUBLIKA SRPSKA15.11.2020 | 22:17

Šarović: U SDS se ponovo slavi

On kaže da je toliko blizu 2022. godina kada će ovaj režim pasti.

Šarović je rekao da je 21 opština u rukama opozicije, a biće ih još.

„Veoma je važna pobjeda u Banjaluci SDS i PDP kao i pobjeda u Bijeljini“, kazao je Šarović.

On je rekao da su izgubili Gacko, ali je mnogo onih koje su dobili.

Izvor : BN

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*