Spreman spektakl u Banjaluci, CSKA i Partizan održava se na mestu gde se održavao turnir „Srpska open“,impresivan podvig i zanimljiva ideja

Generalni menadžer KK Igokea Igor Dodik objavio je na društvenim mrežama fotografiju na kojoj je specijalno adaptiran košarkaški teren na mestu gde se održavao teniski turnir „Srpska open“. Na tom terenu će se odigrati turnir povodom 50 godina kluba, na kom će učestvovati CSKA iz Moskve, Partizan, Hapoel Jerusalim, Galatasaraj i Turk Telekom.

Impresivni podvig i zanimljiva ideja organizatora turnira „Naših prvih 50 godina“ u Banjaluci ugledala je svetlost dana.

Parket i koševi postavljeni su na centralnom terenu Nacionalnog teniskog centra Teniskog saveza Republike Srpske u Banjaluci. Na istom mestu gde je održan ATP turnir „Srpska open“.

Turnir u kom će učestvovati brojne ekipe i velikani iz inostranstva igraće se na toj lokaciji i u „Sportskoj dvorani“ u Laktašima, a trajaće od 5. do 10. septembra.

Prvi meč na ovom tereni, a i turniru, igraju Partizan i CSKA iz Moskve.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*