Teniserke Srbije izgubile od Meksika sa 4:0

SAN LUIS POTOSI – Ženska teniska reprezentacija Meksika savladala je selekciju Srbije sa 4:0 u pobedama, u meču plej-ofa za plasman u kvalifikacije Svetske grupe „Bili Džin King kupa“.

Drugog dana meča, Marsela Zakarijas savladala je Nataliju Stevanović sa 6:0, 6:4, a u igri parova su Đuliana Olmos i Renata Zarazu nadigrale su srpski dubl Katarinu Jokić i Katarinu Kozarov sa 6:4, 6:1, preneo je Tanjug.

Duel između Renate Zarazue i Lole Radivojevoć nije igran.

Prvog dana meča na šljaci, na otvorenom, u meksičkom San Luisu Potosiju, prvu pobedu Meksikankama donela je Renata Zarazua protiv Olge Danilović 7:6 (10:8), 6:4.

U drugom meču Marsela Zakarijas savladala je Lolu Radivojević 5:7, 6:3, 6:2.

 

 

IZVOR:POLITIKA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*