Tim posle dva taj-brejka savladao Nadala u Londonu

LONDON: Austrijski teniser Dominik Tim savladao je Španca Rafaela Nadala 7:6 (9:7), 7:6 (7:4), u drugom kolu grupe „London 2020“ na ATP finalu u Londonu.

Tim sada ima skor 2:0 i za siguran prolaz u polufinale potrebno mu je da Stefanos Cicipas savlada Andreja Rubljova, dok je Nadal na skoru 1-1 i za plasman u završnicu boriće se u trećem kolu protiv Cicipasa.

Grčki i ruski teniser sastaju se od 21 sat.

 

 

IZVOR:DNEVNIK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*