BEOGRAD –
U redovnoj akciji pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova koja je jutros sprovedena u Beogradu pronađeno je 69 iregularnih migranata, koji su sprovedeni u prihvatni centar, saopštio je MUP.
Akcija je sprovedena na teritoriji beogradskih opština Savski venac, Stari grad i Novi Beograd.

MUP Srbije
U saopštenju se ističe da pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova kroz redovne kontrole kretanja i boravka migranata brinu o ličnoj i imovinskoj sigurnosti građana, ali i o migrantima kojima će u prihvatnim centrima biti obezbeđeno poštovanje svih prava, medicinska zaštita, ishrana i adekvatan smeštaj.
IZVOR:RTV

Be the first to comment