U NOVOM SADU PROGLAŠENA VANREDNA SITUACIJA

Gradski štab za vanredne situacije doneo je Odluku o proglašenju vanredne situacije u Gradu Novom Sadu, zbog pogoršane epidemiološke situacije nastale širenjem epidemije zarazne bolesti Kovid19.

 

Odluka o proglašenju vanredne situacije predstavlja instrument kojim Grad stvara uslove za stavljanje na raspolaganje svih resursa na teritoriji grada u potrebnom kapacitetu, radi suzbijanja daljeg širenja epidemije. U pitanju je integrisani oblik organizovanja i upravljanja subjektima sistema, a u cilju podrške sprovođenja operativnih mera na suzbijanju širenja i posledica zarazne bolesti Kovid19.

 

I dalje ostaju na snazi sve do sada donete Naredbe i akti Gradskog štaba za vanredne situacije.

 

Apeluje se na građane da se pridržavaju svih donetih mera.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*