Na korona virus u poslednja 24 sata u Srbiji je testirano 13.429 osoba, njih 4.995 bilo je pozitivno.
Nažalost bitku sa kovidom 19 izgubila je 31 obolela osoba.
Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta „Batut”, na respiratorima u zdravstvenim ustanovama širom Srbije se nalazi 212 pacijenata.
Kako je obelodanio gradonačelnik prestonice dr Zoran Radojičić, sutra će biti održan Krizni štab Grada Beograda, a glavna tema biće funkcionisanje gradskog prevoza, ali i sprečavanje kućnih žurki.
IZVOR:POLITIKA

Be the first to comment