Žena skočila sa nadvožnjaka na Novom Beogradu

Osoba ženskog pola skočila je sa nadvožnjaka na Novom Beogradu. Kako RTS nezvanično saznaje nesrećna žena je pala na deo auto-puta u pravcu ka Šidu.

Nesreća se dogodina u ulici Narodnih heroja na Novom Beogradu gde se nalazi nadvožnjak iznad auto-puta.

Na licu mesta se nalaze kola hitne pomoći i policija.

 

IZVOR:RTS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*