PODGORICA: Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije odazvao se pozivu podgoričke policije, zbog sinoć održanih litija u glavnom gradu Crne Gore.

Sa Amfilohijem su u Centar bezbednosti (CB) Podgorica ušla i dva advokata.
Amfilohiju je jutros u Cetinjskom manastiru uručen poziv u kome je pisalo da je potrebno od njega prikupiti obaveštenja u svojstvu građanina, prenele su podoričke Vijesti.
IZVOR:DNEVNIK

Be the first to comment