
Gradske službe u Novom Sadu dočekale su prve snežne padavine potpuno spremno. Zimska služba je blagovremeno reagovala, a sva raspoloživa mehanizacija bila je na terenu od ranih jutarnjih sati.
Putevi i glavne saobraćajnice su očišćeni i prohodni, dok se so i rizla kontinuirano posipaju radi bezbednosti svih učesnika u saobraćaju. Zahvaljujući dobroj organizaciji i pravovremenoj reakciji, saobraćaj u gradu odvija se bez većih problema uprkos snežnim uslovima.

Be the first to comment