GRADSKE SLUŽBE U PRIPRAVNOSTI Saobraćaj se odvija bez problema, zimska služba od ranih jutarnjih sati na terenu! Gradonačelnik Mićin: Sneg koji je jutros prekrio Novi Sad nije usporio funkcionisanje grada

 

Gradske službe u Novom Sadu dočekale su prve snežne padavine potpuno spremno. Zimska služba je blagovremeno reagovala, a sva raspoloživa mehanizacija bila je na terenu od ranih jutarnjih sati.

Putevi i glavne saobraćajnice su očišćeni i prohodni, dok se so i rizla kontinuirano posipaju radi bezbednosti svih učesnika u saobraćaju. Zahvaljujući dobroj organizaciji i pravovremenoj reakciji, saobraćaj u gradu odvija se bez većih problema uprkos snežnim uslovima.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*