Koronavirusom zaraženo približno 180 pripadnika MUP-a, a četvoro je preminulo

Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović saopštio je danas da je trenutno približno 180 pripadnika MUP-a zaraženo koronavirusom, a da je četvoro preminulo.

TANJUG

Stefanović je, gostujući na Radio Beogradu 1, rekao da su svi koji su smešteni u bolnice za sada stabilno.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*