Los Anđeles uvodi zabranu obedovanja u restoranima

LOS ANĐELES: Vlasti u okrugu Los Anđeles najavile su uvođenje novih mera kojima će obedovanje u restoranima biti zabranjeno tokom najmanje tri nedelje, zbog porasta broja novoobolelih od koronavirusa za vreme sezone praznika.

Nove mere će stupiti na snagu u sredu u 22 časova, piše AP.Restorani, pivare, vinarije i barovi moći će da služe samo porudžbine za dostavu i poneti.

Mere se uvode nakon što je tokom pet dana prosečan broj novozaraženih bio preko 4.000.

U većem delu Kalifornije, uključujući okrug Los Anđeles, od subote veče na snazi je policijski čas.

 

IZVOR:TANJUG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*